SKU: RAM-B-380-A-125BU
UPC Copied
UPC: 793442937224
RAM® Juk Klem Montage met Gebogen Plaat voor Pilatus PC-12NG
Copy SKU
SKU: RAM-B-380-A-125BU
Copy UPC
| UPC: 793442937224
B MAAT
KORTE ARM
Maatgids
De RAM-B-380-A-125BU bestaat uit een klemmenbasis, een korte dubbele steunarm en een gebogen hoekplaat. De klemmenbasis is ontworpen met de Pilatus PC-12NG in gedachten; als uw stuurknuppel een buitendiameter heeft binnen het compatibele bereik, past dit product op uw stuurknuppel. De klemmenbasis is geschikt voor een buitendiameterbereik van 1,25 "- 1,625". De gebogen hoekplaat is 6,35 cm (2.5") vierkant met voorgeboorde gaten voor veel verschillende schroefgatpatronen, waaronder het universele AMPS-gatpatroon en alle door RAM gemaakte kussens. Het verbindingsgedeelte strekt zich ongeveer 2,25 "naar voren uit, onder een hoek van 45 graden, vanaf het midden van de 2,54 cm (1") kogel en ongeveer 3,81 cm (1.5")boven de 2,54 cm (1") kogel (naar de onderkant van het verbindingsgedeelte van de plaat).
Productgewicht
0,36 kg (0,80 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10 Rvs resetting voor stainless steel(2) #10 Schroefbevestigingsringen(1)5,08 cm (2") X 19,05 cm (7.5") Rubberlijmstrip
Klem Bereik
3,56 cm (1.4") - 4,13 cm (1.625")
Lengte Van Arm Naar Arm
4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
Verschillende AMPS-gatpatronenZie Tekening
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")