Offerte opvragen

Maatgids

Balformaten
Armformaten
X
Het unieke dubbele kogel-en-socket ontwerp stelt u in staat om uw mount aan te passen aan de perfecte kijk- of bedieningshoek, allemaal met de draai van een enkele knop. Dit modulaire ontwerp kan geconfigureerd worden met een verscheidenheid aan verwisselbare onderdelen om aan uw specifieke montagebehoeften te voldoen.
B Size
Houdt 2 lbs / 0.91 KG
1" Kogel
Telefoons, actiecamera's, lichtgewicht tablets
C Size
Houdt 4 lbs / 1.81 KG
1.5" Kogel
Fishfinders, zware tablets
D Size
Houdt 6 lbs / 2.72 KG
2.25" Kogel
Monitoren, grote fishfinders
E Size
Houdt 15 lbs / 6.8 KG
3.38" Kogel
Zware monitoren
Balformaten Short Arm Medium Arm Long Arm
B Size Overall Length 2.42" / 6.1468cm 3.73" / 9.47cm 6.00" / 15.24cm
Socket-to-Socket Length 1.75" / 4.45cm 3.00" / 7.62cm 5.31" / 13.49cm
C Size Overall Length 3.56" / 9.04cm 5.69" / 14.45cm 9.13" / 23.19cm
Socket-to-Socket Length 2.50" / 6.35cm 4.66" / 11.84cm 8.00" / 20.32cm
D Size Overall Length 5.10" / 12.95cm 8.44" / 21.44 12.98" / 32.97
Socket-to-Socket Length 3.60" / 9.14cm 6.88" / 17.48cm 11.41" / 28.98cm
E Size Overall Length 7.31" / 18.57cm 12.63" / 32.08cm N/A
Socket-to-Socket Length 4.98" / 12.65cm 9.88" / 25.10cm N/A

RAM® Power + Data Dock voor Zebra ET6x - Verwarmde Pinnen

SKU Copied
SKU: RAM-HOL-ZE25PDHU
UPC Copied
UPC: 793442017674

RAM® Power + Data Dock voor Zebra ET6x - Verwarmde Pinnen
Copy SKU
SKU: RAM-HOL-ZE25PDHU
Copy UPC
| UPC: 793442017674

Dit Powered + Enkele USB Type-A RAM Oplaadstation voor de Zebra ET60 & ET65 (RAM-HOL-ZE25PDHU) beschikt over onze gepatenteerde 3-D Float docking connector. Dit oplaadstation heeft ingebouwde verwarmingselementen die de nodige warmte leveren om te voorkomen dat pogo pins vastlopen, waardoor ze kunnen functioneren in natte en vriesomgevingen. Oplaadfunctionaliteit wordt geleverd door een 5.5mm DC barrel krulsnoer-aansluiting en ingebouwde pogo pin docking contacten voor een naadloze oplaadervaring. Een enkele USB Type-A krulsnoer-aansluiting wordt meegeleverd voor het toevoegen van één extra randapparaat. Speciaal voor dit oplaadstation zijn nieuwe zelfuitlijnende docking pads die de pogo pins omringen en zich aanpassen aan de tablet wanneer deze in het oplaadstation zit om optimaal contact te garanderen en schade aan de pins te voorkomen. Gemaakt voor veelzijdigheid in het veld, ondersteunt dit oplaadstation het apparaat met of zonder het bevestigbare Zebra-toetsenbord en beschikt het over een unieke 2-in-1 vergrendeling die de tablet beveiligt en het toetsenbord onafhankelijk laat openen en sluiten. Bovendien is dit oplaadstation accessoire-klaar, compatibel met de RAM Vent-Temp, RAM Temp-Right, RAM NFC Extender, en met twee kleine montagegebieden voor apparaten aan zowel de linker- als rechterkant van het oplaadstation. De ET6x is compatibel met de Zebra handriem en schouderriem terwijl deze in het RAM oplaadstation is geplaatst. De uitsparing aan de linkerkant van het oplaadstation biedt gemakkelijke toegang tot de Zebra CAC-lezer met de mogelijkheid om de klep van de CAC-lezer te openen en sluiten. Voltooi de oplossing door uw montage samen te stellen. Deze oplaadstations zijn RAM Compatibel, uitgerust met 75mm VESA, of 4-gats AMPS-patronen voor het toevoegen van een kogeladapter. Profiteer van duizenden RAM montageonderdelen om de perfecte ET60/ET65 oplossing te configureren. Deze zorgvuldig ontworpen functies stellen mobiele werknemers in staat, verspreid over industrieën in koudere klimaten, waaronder magazijnen voor koelopslag, vaste voertuigdocking in commercieel transport, en nutsbedrijven in omgevingen onder nul.

Features
  • Ontworpen voor specifiek de Zebra ET60 & ET65 tablets: een form-fit power + enkele USB Type-A dock; compatibel met of zonder Zebra-toetsenbord met unieke 2-in-1-klem die de ET60/ET65 beveiligt terwijl het toetsenbord vrij kan openen en sluiten.
  • Voorzien van gepatenteerde 3-D Float™ dockingconnector
  • Verwarmingselementen leveren de benodigde warmte die nodig is om te voorkomen dat pogopinnen vastlopen, waardoor ze kunnen werken in natte en koude omgevingen.
  • Add-on accessoire compatibel met onder andere RAM® Vent-Temp™, RAM® Temp-Right™, RAM® NFC Extender, evenals twee kleine apparaatmontagegebieden aan zowel de linker- als rechterkant van het dock; het dock bevat ook een uitsparing aan de zijkant van het dock voor toegang tot de Zebra CAC-lezer met de mogelijkheid om de CAC-lezerdeur te openen en te sluiten.
  • Gesteund door een 3-jarige garantie

Informatie

Hulpmiddelen

Compatibele apparaten

Offerte Opvragen

Informatie

Productgewicht
0,91 kg (2.01 lbs)
Hardware Inbegrepen
(1) Zijbeugel voor accessoirebevestiging(4) #8-32 x 5/8” Machineschroeven(2) #8-32 x 1/2" Machineschroeven(6) #8-32 Nylock Moeren(4) #10-24 x 5/8" Machineschroeven(4) #10-24 Nylock Moeren(8) 10,16 cm (4") Kabelbinders(2) 17,78 cm (7") Kabelbinders
Gatenpatroon
75 x 75mm VESA4-Hole AMPS: 3,00 cm x 3,80 cm (1.181" x 1.496")
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zak
Invoerconnector
5,5 mm DC-connector
Invoerkabel Lengte
1 Meter
Uitgangsconnector
USB 2.0 Type A
Uitvoerkabel Lengte
216 mm
Randappartatuur Uitgang
500 mA
Overdrachtssnelheid
12Mbps
Certificaten
Restrictie op Gevaarlijke StoffenWEEENLUKCA

Hulpmiddelen

INSTRUCTIES

Compatibele apparaten

Offerte Opvragen

Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan

Wilt u de beste oplossing voor uw bedrijf? Vul onderstaand formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
.
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Power + Data Dock voor Zebra ET6x - Verwarmde Pinnen | SKU: RAM-HOL-ZE25PDHU
Extra Informatie (Optioneel)
Offerte-aanvraag Indienen
Add to Enquiry  

Contact

Apolloweg 80, 8239 DA Lelystad
Flevoland, Nederland


Tel. +31 (0) 88 9494 600
info@rammounts.nl


Bereikbaar van:
Ma t/m Vr van 8:30 tot 17:00

Het gebruik van deze site betekent dat je akkoord gaat met de gebruiksvoorwaarden | Auteursrecht © 2026 RAM® Mounts Benelux
Aangedreven door Webpro | Gemaakt door IT Design
Top