SKU: RAM-351-415-15-2U
UPC Copied
UPC: 793442955655
RAM® Torque™ 1 ½" - 2" Diameter Rail Base - C Formaat Aluminium Bal
Copy SKU
SKU: RAM-351-415-15-2U
Copy UPC
| UPC: 793442955655
C MAAT
Maatgids
De RAM® Torque™ rail montagebasis wordt veilig bevestigd aan stangen van 1.5 tot 5,08 cm (2") es diameter. De dubbelzijdige RAM® Pin-Lock™ railbasis en kogel maakt de aansluiting van maximaal twee apparaten mogelijk en is ideaal voor het bevestigen van kleine elektronica, spotlights, camera's of bekerhouder bases aan ATV's, Side By Sides, off-road voertuigen en railstangen van zwaar materieel. Maatvoering inzetstukken zijn inbegrepen om een nauwsluitende pasvorm en bescherming van de rail te bieden, en de montage maakt gebruik van borgmoeren met nylon inzetstukken om losraken in omgevingen met veel trillingen te voorkomen. Apart verkrijgbaar maakt de RAM® B Maat Kogel Uitbreiding het mogelijk om een extra B Maat kogel te bevestigen aan de Torque railbasis voor het monteren van meerdere apparaten.
Productgewicht
0,28 kg (0.62 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10-24 Nylock Moeren(1)  (1) 5/32" Inbussleutel(2) 3,81 cm (1.5") Split vermindering Bushings(2) 4,45 cm (1.75") Verdelende rood vermindering busjes(1) 172mm x 38.5mm Rubberen zelfklevende strip
Klem Bereik
3,81 cm (1.5") - 5,08 cm (2") diameter
Kogelmaat
C Maat 3,81 cm (1.5")
Gewicht Capaciteit
Standaardgebruik: 1,81 kg (4 lbs)Zware gebruiksintensiteit: 1,36 kg (3 lbs)
Materialen
Maritiem gekwalificeerd aluminiumHoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zak
Hulpmiddelen
INSTRUCTIES
DOCUMENTEN
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Torque™ 1 ½" - 2" Diameter Rail Base - C Formaat Aluminium Bal | SKU: RAM-351-415-15-2U