SKU: RAM-B-408-112-15-238U
UPC Copied
UPC: 793442951039
RAM® Torque™ Grote Rail Base met Diamond Plate - Medium
Copy SKU
SKU: RAM-B-408-112-15-238U
Copy UPC
| UPC: 793442951039
B MAAT
MIDDELGROTE ARM
Maatgids
Neem je mobiele entertainment onderweg mee met de RAM® Torque™ stuur- en railmontagebasis. We hebben een B-maat 1 "-rubberen balbasis gecombineerd die bars van 1 1/8" tot 1 ½" in diameter aankan met een standaard dubbele socketarm en een B-maat bal- en diamantbasis, zodat je elke van de RAM Mounts-kussens of iets anders met het AMPS-gatpatroon kunt aansluiten. Maatvoeringen worden meegeleverd om een ??strakke pasvorm te verkrijgen en extra bescherming te bieden voor de rail. De bevestiging maakt gebruik van nylon-inzetmoeren om losraken te voorkomen in hoog trillingsomgevingen. Deze lage profielmontage is de perfecte manier om je persoonlijke elektronica en kleine accessoires te beveiligen in elke hoog trillingsomgeving.
Productgewicht
0,30 kg (0,67 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10-24 Nylock Moeren(2) 2,84 cm (1.12") Verkleinende rode busningen(2) 3,23 cm (1.27") Verkleinende rode bushings(1)  (1) 5/32" Inbussleutel(1) 127mm x 17mm Rubber Lijmstrip
Klem Bereik
2,86 cm (1.125") - 3,81 cm (1.5") diameter
Lengte Van Arm Naar Arm
7,62 cm (3")
Gatenpatroon
Twee-gat AMPS 4,86 cm x 4,86 cm (1.912 x 1.912")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")