SKU: RAM-B-408-75-1-A-238U
UPC Copied
UPC: 793442952685
RAM® Torque™ Medium Rail Base met diamantplaat
Copy SKU
SKU: RAM-B-408-75-1-A-238U
Copy UPC
| UPC: 793442952685
B MAAT
KORTE ARM
Maatgids
Neem je mobiele entertainment mee onderweg met de nieuwe RAM® Torque™ stuur- en railmontagebasis. We hebben een B-maat 1" balbasis gecombineerd die geschikt is voor stangen van 3/4" tot 1" in diameter met een B-maat korte arm en diamantbasis zodat je elke RAM Mounts-kooi of iets anders met het AMPS-gatpatroon kunt aansluiten. Maatvoeringen zijn inbegrepen om een ??strakke pasvorm te bieden en extra bescherming te bieden voor de rail. De bevestiging maakt gebruik van nylon-inzetmoeren om losraken te voorkomen in hoogvibratieomgevingen. Deze lage profielmontage is de perfecte manier om je persoonlijke elektronica en kleine accessoires te beveiligen in elke hoogvibratieomgeving.
Productgewicht
0,24 kg (0.52 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10-24 Nylock Moeren(2).190,50 cm (75") Samengestelde Busningen(2).22,86 cm (9") Samengestelde Busjes(1) 88.9mm Rubber Strip(1)  (1) 5/32" Inbussleutel
Klem Bereik
1,91 cm - 2,54 cm (0.75" -1") diameter
Lengte Van Arm Naar Arm
4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
Twee-gat AMPS 4,86 cm x 4,86 cm (1.912 x 1.912")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")