SKU: RAM-B-MAG66U
UPC Copied
UPC: 793442008917
RAM® Tough-Mag™ 66MM Diameter Magnetische Bal Basis
Copy SKU
SKU: RAM-B-MAG66U
Copy UPC
| UPC: 793442008917
B MAAT
Maatgids
Op zoek naar een bevestiging op een metalen oppervlak? De RAM® Tough-Mag™ met een diameter van 66 mm is de krachtige en duurzame oplossing waar je naar op zoek bent. Met een B-maat kogel geschroefd in een ¼-20” schroefdraadbout, bevestig je eenvoudig een compatibele dubbele steunarm en de gewenste RAM®-houders. Deze basis heeft een industriële sterkte N35-magneet en een rubberen coating die het metalen oppervlak beschermt waarop je de RAM® Tough-Mag™ bevestigt.
Productgewicht
0,13 kg (0.28 lbs)
Productafmetingen
Totale hoogte: 5,08cm (2")
Plaatgrootte
6,60cm (2.6") diameter
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Gewicht Capaciteit
Standaardgebruik: 0,91 kg (2 lbs)Zwaar gebruik: 0,45 kg (1 lbs)
Materialen
Marine-grade aluminiumRubber
Verpakkingstype
Plastic zak
Hulpmiddelen
DOCUMENTEN
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Mag™ 66MM Diameter Magnetische Bal Basis | SKU: RAM-B-MAG66U