SKU: RAP-201-B-12-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442954900
RAM® Tough-Pole™ 53,34cm (21") Arm met universele camera bevestiging
Copy SKU
SKU: RAP-201-B-12-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442954900
C MAAT
Maatgids
Maak de perfecte foto van je actiecamera wanneer je op het water bent met de Tough-Pole™. Deze kit bestaat uit een 3,81 cm (1.5") korte dubbele arm, 30,48 cm (12") PVC-buis, B-maat korte arm bovenaan en universele actiecamera-adapter. De verschillende kogel- en armcomponenten stellen je in staat om je montage op bijna elke hoek aan te passen en bieden de mogelijkheid om in te klappen en op te bergen wanneer deze niet wordt gebruikt. Elke actiecamera met een twee-puntsaansluiting (inclusief GoPro®) werkt met de actiecamera-adapter en de onderste arm kan worden bevestigd aan elke RAM 3,81 cm (1.5") kogelbasis.
Informatie
Hulpmiddelen
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Informatie
Productgewicht
0,45 kg (1.00 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware
Productafmetingen
Totale lengte: 53,34cm (21")
Lengte Van Arm Naar Arm
C Maat Arm: 6,35 cm (2.5")B Grootte Arm: 4,45 cm (1.75")
Kogelmaat
Bottom of Mount: C Size 3,81 cm (1.5")Bovenaan van de Berg: B Maat 2,54 cm (1")
Gewicht Capaciteit
0,23 kg (.5 lb)
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zakje
Hulpmiddelen
INSTRUCTIES
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Pole™ 53,34cm (21") Arm met universele camera bevestiging | SKU: RAP-201-B-12-A-GOP1