SKU: RAM-B-408-112-15-A-GOP1U
UPC Copied
UPC: 793442952661
RAM® Torque™ Grote Buis Basis met Universele Actie Camera Adapter
Copy SKU
SKU: RAM-B-408-112-15-A-GOP1U
Copy UPC
| UPC: 793442952661
B MAAT
KORTE ARM
Maatgids
De RAM® Torque™ stuur en buis montage basis heeft een 2,54 cm (1") rubberen bal en is geschikt voor sturen van 2,86 cm tot 3,81 cm (1 1/8” tot 1 1/2”) in diameter. Maat-inpasstukken worden meegeleverd om een ??strakke pasvorm en bescherming van de buis te garanderen. De montage maakt gebruik van nylon-inzetmoeren om losraken te voorkomen in omgevingen met hoge trillingen. Inbegrepen is een korte dubbele arm en een GoPro / Action Camera bevestiging.
Informatie
Hulpmiddelen
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Informatie
Productgewicht
0,25 kg (0.56 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10-24 Nylock Moeren(2) 2,84 cm (1.12") Verkleinende rode busningen(2) 3,23 cm (1.27") Verkleinende rode bushings(1)  (1) 5/32" Inbussleutel(1) 127mm x 17mm Rubber Lijmstrip
Klem Bereik
2,86 cm (1.125") - 3,81 cm (1.5") diameter
Lengte Van Arm Naar Arm
4,45cm (1.75")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")