SKU: RAM-B-408-75-1-A-GOP1U
UPC Copied
UPC: 793442952692
RAM® Torque™ Medium Buis Basis met Universele Actie Camera Adapter
Copy SKU
SKU: RAM-B-408-75-1-A-GOP1U
Copy UPC
| UPC: 793442952692
B MAAT
KORTE ARM
Maatgids
De RAM® Torque™ stuur en buis montagebasis heeft een 2,54cm (1") rubber bal en is geschikt voor sturen van 1,905cm tot 2,54cm (3/4" - 1") in diameter. Maat-aanpasstukken zijn inbegrepen om een ??strakke pasvorm en bescherming van de buis te verzekeren. De montage gebruikt nylon-inzetmoeren om losraken te voorkomen in hoge trillingsomgevingen. Inbegrepen is een korte dubbele arm en een GoPro/Action Camera mount.
Informatie
Hulpmiddelen
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Informatie
Productgewicht
0,23 kg (0.50 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) #10-60,96 cm (24") X 2,54 cm (1") Socketkopmoerskroeven(2) #10-24 Nylock Moeren(2).190,50 cm (75") Samengestelde Busningen(2).22,86 cm (9") Samengestelde Busjes(1) 88.9mm Rubber Strip(1)  (1) 5/32" Inbussleutel
Klem Bereik
1,91 cm - 2,54 cm (0.75" -1") diameter
Lengte Van Arm Naar Arm
4,45cm (1.75")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")