SKU: RAP-425-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442955020
RAM® Tough-Pole™ 23" Actie Camera Rails montage
Copy SKU
SKU: RAP-425-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442955020
B MAAT
Maatgids
Maak de perfecte foto met je actiecamera als je op het water bent met het Tough-Pole™ Railmontagesysteem. De meegeleverde  45,72 cm (18") verlengstang maakt het een ideale oplossing voor je kajak, terwijl de dubbele arm bovenaan je actiecamera naar vrijwel elke hoek en richting kan wijzen. Elke actiecamera met een twee-punts bevestiging - inclusief GoPro - werkt met de RAM Action Camera Adapter en de railsbasis is compatibel met de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,37 kg
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) 0,64 cm (0.25") -50,80 cm (20") X 2,22 cm (0.875") T-bouten(2) 0,64 cm (0.25") -20 Knoppen
Productafmetingen
Totale hoogte: 23"Buisdiameter: 2,79 cm (1.1") OD
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Product
RAM® Tough-Pole™ 23" Actie Camera Rails montage | SKU: RAP-425-18-A-GOP1