SKU: RAP-TRACK-B12U
UPC Copied
UPC: 793442007767
RAM® Tough-Track™ - 9" Spoor voor 5/8" - 1 1/4" Rails
Copy SKU
SKU: RAP-TRACK-B12U
Copy UPC
| UPC: 793442007767
Features
  • 22,86 cm (9") bruikbare hoge sterkte composiet rail voor railmontages: totale lengte van 30,48 cm (12")
  • RAM® Tough-Track™ maakt gebruik van u-bout hardware voor 12,70 cm (5")/20,32 cm (8")-3,17cm (1.25") diameter rails; ideaal voor rails, buizen, rolkooien en greepstangen.
  • Met een levenslange garantie
Productgewicht
0,41 kg (0,90 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) 0,64 cm (0.25") -20 U-beugels voor.1587,50 cm (625") - 2,54 cm (1") rails(2) 0,64 cm (0.25") -20 U-beugels voor 2,54 cm (1") - 3,18 cm (1.25") rails(2) U-Bolt Spaties(4) #12 Rvs Spoelringen(4) 0,64 cm (0.25") -20 Nylock Wasmachine Schroeven(4) Rubber Doppen
Productafmetingen
Binnenbaanlengte: 22,86cm (9")
Klem Bereik
1,59 cm (0.625") - 3,18 cm (1.25") diamete
Product
RAM® Tough-Track™ - 9" Spoor voor 5/8" - 1 1/4" Rails | SKU: RAP-TRACK-B12U
Extra Informatie (Optioneel)
Offerte-aanvraag Indienen
Add to Enquiry
Onderdelen
RAM Mounts
Copy SKU
RAP-HAR-TRACK-B-15U
RAM® U-Bout Hardware voor RAM® Tough-Track™ 1.25" - 1.5" Rails