SKU: RAP-354-TRA1-12-4-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442954931
RAM® Tough-Pole™ 78,74cm (31") Camera Montage met RAM® Track Kogel™ Basis
Copy SKU
SKU: RAP-354-TRA1-12-4-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442954931
Haal de perfecte opname met je actiecamera wanneer je op het water bent met de Tough-Pole™. Deze kit bestaat uit een 3,81 cm (1.5") Track Kogel™ met korte dubbele arm, 30,48 cm (12") PVC-buis, B-maat korte arm, 10,16 cm (4") PVC-buis en nog een B-maat korte arm bovenaan met de universele actiecamera-adapter. De verschillende kogel- en arm componenten stellen je in staat om je houder op bijna elke hoek aan te passen en bieden de mogelijkheid om op te klappen en op te bergen wanneer deze niet wordt gebruikt. Elke actiecamera met een twee-puntsaansluiting (inclusief GoPro®) werkt met de actiecamera-adapter en de Track Kogel™ zal verbinden met elk track-montagesysteem, waaronder de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,66 kg (1.45 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(1) Wrijvingsring(1) 1/4"-20 x 7/8" T-bout
Productafmetingen
Totale hoogte: 78,74cm (31")
Lengte Van Arm Naar Arm
C Maat Arm: 6,35 cm (2.5")B Grootte Armen: 4,45 cm (1.75")
Kogelmaat
Bottom of Mount: C Size 3,81 cm (1.5")Bovenaan van de Berg: B Maat 2,54 cm (1")
Product
RAM® Tough-Pole™ 78,74cm (31") Camera Montage met RAM® Track Kogel™ Basis | SKU: RAP-354-TRA1-12-4-A-GOP1