SKU: RAP-354-TRA1-12-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442954948
RAM® Tough-Pole™ 55,88cm (22") Camera Montage met RAM® Track Kogel™ Basis
Copy SKU
SKU: RAP-354-TRA1-12-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442954948
Krijg de perfecte shot van je actiecamera wanneer je op het water bent met de Tough-Pole™. Deze kit bestaat uit een 3,81 cm (1.5") Track Kogel™ met een korte dubbele arm, 30,48 cm (12") PVC-buis, B-maat korte arm bovenaan en een universele actiecamera-adapter. De verschillende bal- en armcomponenten stellen je in staat om je bevestiging op bijna elke hoek aan te passen en bieden de mogelijkheid om in te klappen en op te bergen wanneer deze niet wordt gebruikt. Elke actiecamera met een twee-puntsmontage (inclusief GoPro®) zal werken met de actiecamera-adapter en de Track Kogel™ zal verbinden met elk railsmontagesysteem, waaronder de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,50 kg (1,10 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(1) Wrijvingsring(1) 1/4"-20 x 7/8" T-bout
Productafmetingen
Totale hoogte: 55,88cm (22")
Lengte Van Arm Naar Arm
C Maat Arm: 6,35 cm (2.5")B Grootte Arm: 4,45 cm (1.75")
Kogelmaat
Bottom of Mount: C Size 3,81 cm (1.5")Bovenaan van de Berg: B Maat 2,54 cm (1")
INSTRUCTIES
DOCUMENTEN
Product
RAM® Tough-Pole™ 55,88cm (22") Camera Montage met RAM® Track Kogel™ Basis | SKU: RAP-354-TRA1-12-A-GOP1