SKU: RAP-TRACK-B7-15U
UPC Copied
UPC: 793442906640
RAM® Tough-Track™ - 4" Spoor voor 1 1/4" - 1 1/2" Rails
Copy SKU
SKU: RAP-TRACK-B7-15U
Copy UPC
| UPC: 793442906640
Met de RAM Tough-Track voor buizen, stangen en rails creëert u een ideaal montagerail oppervlak compatibel met een breed scala aan RAM Track Kogel montages en componenten. Deze 4 RAM Tough-Track bevat alle benodigde U-bout hardware om de RAM Tough-Track te bevestigen aan buizen, stangen en rails van 1.25 tot 3,81 cm (1.5") —ideaal voor de meest gangbare roll-bars voor Side By Sides. De totale lengte van deze montagerail is 17,78 cm (7") met 10,16 cm (4") bruikbare rail om telefoons, tablets, actioncamera's en meer te monteren.
Features
  • 10,16 cm (4") bruikbare hoge sterkte composiet rail voor rail montages: totale lengte van 17,78 cm (7")
  • RAM® Tough-Track™ maakt gebruik van u-bout hardware voor 3,18 - 3,81 cm (1.25")-3,81cm (1.5") diameter rails, wat de meest voorkomende maat is voor rolkooien en bumpers.
  • Met een levenslange garantie
Productgewicht
0,25 kg (0,55 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) 1/4"-20 U-beugels voor 3,175 cm - 3,82 cm (1.25" - 1.5") rails(2) U-Bolt Spaties(4) #12 Rvs Spoelringen(4) 0,64 cm (0.25") -20 Nylock Wasmachine Schroeven(4) Rubber Doppen
Productafmetingen
Binnen rail lengte: 10,16cm (4")
Klem Bereik
3,18 cm - 3,81 cm (1.25" - 1.5") diameter
Product
RAM® Tough-Track™ - 4" Spoor voor 1 1/4" - 1 1/2" Rails | SKU: RAP-TRACK-B7-15U