SKU: RAP-422-18-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442953521
RAM® Tough-Pole™ 121,92cm (48") Actie Camera Montage met Dubbele Stang & Rails Basis
Copy SKU
SKU: RAP-422-18-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442953521
B MAAT
Maatgids
Schiet de perfecte foto met je actiecamera als je op het water bent met deze verstelbare trailmontage-kit. De kit bevat twee uitbreidingsstokken van 45,72 cm (18"). De totale montagelengte is 121,92 cm (48 "), waardoor het een ideale oplossing is voor de achterkant van je kajak. Met de ratel-bevestiging kun je je actiecamera in verschillende hoeken plaatsen. Zonder knoppen aan te passen, stelt de 360 graden draaifunctie je in staat om snel de camerahoek te veranderen terwijl je je vangst van de dag binnenhaalt. Elke actiecamera met een twee-puntsbevestiging - waaronder GoPro - werkt met de RAM Action Camera Adapter en de Rail Basis is compatibel met de RAM Tough-Track™.
Informatie
Hulpmiddelen
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Informatie
Productgewicht
0,95 kg (2.10 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) 0,64 cm (0.25") -50,80 cm (20") X 2,22 cm (0.875") T-bouten(2) 0,64 cm (0.25") -20 Knoppen
Productafmetingen
Totale hoogte: 121,92cm (48")Buisdiameter: 2,79 cm (1.1") OD
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
8,89 cm (3.5")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Gewicht Capaciteit
0,23 kg (.5 lb)
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zakje
Hulpmiddelen
INSTRUCTIES
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Pole™ 121,92cm (48") Actie Camera Montage met Dubbele Stang & Rails Basis | SKU: RAP-422-18-18-A-GOP1