SKU: RAP-TRACK-B12-15U
UPC Copied
UPC: 793442110689
RAM® Tough-Track™ - 9" Spoor voor 1 1/4" - 1 1/2" Rails
Copy SKU
SKU: RAP-TRACK-B12-15U
Copy UPC
| UPC: 793442110689
Met de RAM Tough-Track voor buizen, stangen en rails, creëer je een ideaal montagerail oppervlak compatibel met een breed scala aan RAM Track Kogel montages en componenten. Dit 9 RAM Tough-Track bevat alle benodigde U-bout bevestigingsmateriaal om de RAM Tough-Track te bevestigen aan 1,25 tot 1,5 buizen, stangen en rails ideaal voor de meest voorkomende rolbeugels voor Side By Sides. De totale lengte van deze montagerail is 30,48 cm (12") met 22,86 cm (9") bruikbare rail om telefoons, tablets, action camera's en meer te monteren.
Features
  • 22,86 cm (9") bruikbare hoge sterkte composiet rail voor railmontages: totale lengte van 30,48 cm (12")
  • RAM® Tough-Track™ maakt gebruik van u-bout hardware voor 3,18 - 3,81 cm (1.25")-3,81cm (1.5") diameter rails, wat de meest voorkomende maat is voor rolkooien en bumpers.
  • Met een levenslange garantie
Productgewicht
0,36 kg (0.79 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) 1/4"-20 U-beugels voor 3,175 cm - 3,82 cm (1.25" - 1.5") rails(2) U-Bolt Spaties(4) #12 Rvs Spoelringen(4) 0,64 cm (0.25") -20 Nylock Wasmachine Schroeven(4) Rubber Doppen
Productafmetingen
Binnenbaanlengte: 22,86cm (9")
Klem Bereik
3,18 cm - 3,81 cm (1.25" - 1.5") diameter
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zak
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Track™ - 9" Spoor voor 1 1/4" - 1 1/2" Rails | SKU: RAP-TRACK-B12-15U