SKU: RAP-425-4-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442955037
RAM® Tough-Pole™ 83,82 cm (33") Actie Camera Railsmontage
Copy SKU
SKU: RAP-425-4-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442955037
B MAAT
Maatgids
Maak de perfecte foto met je actiecamera als je op het water bent met het Tough-Pole™ Railmontagesysteem. De meegeleverde 10,16 cm (4") en 45,72 cm (18") uitschuifbare stokken (totale lengte 83,82 cm (33") geven je de ideale hoogte en bewegingsvrijheid terwijl ze stevig op je kajak bevestigd zijn. De dubbele arm aan de bovenkant stelt je in staat om je actiecamera in bijna elke hoek en richting te manouvreren. Elke actiecamera met een twee-punts bevestiging - waaronder GoPro - werkt met de RAM Action Camera Adapter, en de Railsbasis is compatibel met de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,83 kg (1.84 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) 0,64 cm (0.25") -50,80 cm (20") X 2,22 cm (0.875") T-bouten(2) 0,64 cm (0.25") -20 Knoppen
Productafmetingen
Totale hoogte: 33"Buisdiameter: 2,79 cm (1.1") OD
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Product
RAM® Tough-Pole™ 83,82 cm (33") Actie Camera Railsmontage | SKU: RAP-425-4-18-A-GOP1