SKU: RAP-425-18-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442955013
RAM® Tough-Pole™ 119,38cm (47") Actiecamera Rails Montage
Copy SKU
SKU: RAP-425-18-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442955013
B MAAT
Maatgids
Krijg de perfecte shot van je actiecamera wanneer je op het water bent met het Tough-Pole™ Railmontagesysteem. De twee meegeleverde 45,72 cm (18") uitbreidingsstokken met een totale lengte van 119,38cm (47") geven je de ideale hoogte en instelling terwijl deze stevig op je kajak is bevestigd. De dubbele arm bovenaan stelt je in staat om je actiecamera naar bijna elke hoek en richting in te stellen. Elke actiecamera met een twee-punts bevestiging - waaronder GoPro - werkt met de RAM Action Camera Adapter, en de Rails basis is compatibel met de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,77 kg (1.70 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) 0,64 cm (0.25") -50,80 cm (20") X 2,22 cm (0.875") T-bouten(2) 0,64 cm (0.25") -20 Knoppen
Productafmetingen
Totale hoogte: 119,38cm (47")Buisdiameter: 2,79 cm (1.1") OD
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Product
RAM® Tough-Pole™ 119,38cm (47") Actiecamera Rails Montage | SKU: RAP-425-18-18-A-GOP1