SKU: RAP-TRACK-B12HU
UPC Copied
UPC: 793442007781
RAM® Tough-Track™ - 22,86cm (9") rails voor 1 7,62 cm (3")/10,16 cm (4") - 5,08cm (2") rails
Copy SKU
SKU: RAP-TRACK-B12HU
Copy UPC
| UPC: 793442007781
Met de RAM® Tough-Track™ voor buizen, stangen en rails, maak je een ideaal railsmontage oppervlak dat compatibel is met een breed scala aan RAM® Track Kogel™-bevestigingen en -componenten. Deze 30,48cm (12") RAM® Tough-Track™ heeft aan de zijkant een tweegats AMPS-gatpatroon voor het bevestigen van een RAM® diamantbasis. Alle benodigde U-bouten zijn inbegrepen om de RAM® Tough-Track™ te bevestigen aan 1 ¾" en 5,08cm (2") buizen, stangen en rails. Hardware voor het bevestigen aan een 2 ¼" of 2 12,70 cm (5")/20,32 cm (8") buis, stang of rail is apart verkrijgbaar. Andere opties voor het bevestigen aan onregelmatig gevormde rails zijn RAM®-riemklemmen.
Features
  • 22,86 cm (9") bruikbare hoge sterkte composiet rail voor railmontages: totale lengte van 30,48 cm (12")
  • RAM® Tough-Track™ maakt gebruik van u-bout hardware voor 4,45cm (1.75")-5,08cm (2") diameter rails; ideaal voor rails, buizen, rolkooien en greepbalken.
  • Met een levenslange garantie
Productgewicht
0,41 kg (0.91 lbs)
Hardware Inbegrepen
(2) 0,64 cm (0.25") -20 U-beugels voor 4,45 cm (1.75") rails(2) 0,64 cm (0.25") -20 U-beugels voor 4,45 cm (1.75") - 5,08 cm (2") rails(4) #12 RVS platte wassers(4) 1/4"-20 Nylock Moeren(4) Rubber Doppen
Productafmetingen
Binnenbaanlengte: 22,86cm (9")
Klem Bereik
4,45cm (1.75") - 5,08cm (2") diameter
Product
RAM® Tough-Track™ - 22,86cm (9") rails voor 1 7,62 cm (3")/10,16 cm (4") - 5,08cm (2") rails | SKU: RAP-TRACK-B12HU