SKU: RAP-411-18-18-A-GOP1-1
UPC Copied
UPC: 793442007422
RAM® Tough-Pole™ Camera Montage met dubbele stand en RAM® Track-Node™ Basis
Copy SKU
SKU: RAP-411-18-18-A-GOP1-1
Copy UPC
| UPC: 793442007422
B MAAT
Maatgids
De RAM® Track-Node™ is een zeer verstelbare ratel-railsbasis die is ontworpen om zowel hengelhouders als de RAM® Tough-Pole™ actie camera houders te kunnen herbergen. Deze kit bevat de RAM® Track-Node™ basis, korte dubbele arm, twee 45,72cm (18") RAM® Tough-Pole™ verlengstukken en universele actie camera adapter. Om zijwaartse beweging op de rails mogelijk te maken, is een frictiering inbegrepen, zodat de RAM® Track-Node™ basis met weinig kracht kan worden gedraaid. Met een snelle draai aan de knop zwaait u de RAM® Tough-Pole™ eenvoudig in en uit uw vaartuig. Om te installeren, schuift u de RAM® Track-Node™ basis eenvoudig in uw rails montagesysteem dankzij de aangesloten T-Bout en draait u de ronde knop om deze vast te draaien. Draai de ronde knop los voor een rotatie van 360 graden. De RAM® Track-Node™ is compatibel met alle versies van de RAM® Tough-Track™ en de meeste rails montagesystemen van derden. Elke actie camera met een tweepuntige bevestiging – inclusief GoPro – is compatibel met de universele actie camera adapter.
Productgewicht
0,98 kg (2.15 lbs)
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Plaatgrootte
4,70 cm (1.85")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")