SKU: RAP-411-18-A-GOP1-1
UPC Copied
UPC: 793442007415
RAM® Tough-Pole™ Camera Montage met enkele paal en RAM® Track-Node™ Basis
Copy SKU
SKU: RAP-411-18-A-GOP1-1
Copy UPC
| UPC: 793442007415
B MAAT
Maatgids
De RAM® Track-Node™ is een ratel- verstelbare railsbasis, ontworpen om zowel hengelhouders als de RAM® Tough-Pole™ actiecamera-bevestiging te accommoderen. Deze kit bevat de RAM® Track-Node™ basis, korte dubbele arm, 45,72 (18") RAM® Tough-Pole™ en universele actiecamera-adapter. Om zij-naar-zijbeweging op de rails mogelijk te maken, is er een wrijvingsring inbegrepen zodat de RAM® Track-Node™ basis met weinig kracht kan worden geroteerd. Met een snelle draai aan de knop kunt u gemakkelijk de RAM® Tough-Pole™ in en uit uw vaartuig zwaaien. Om te installeren, schuif je gewoon de RAM® Track-Node™ basis in je railmontage-systeem dankzij de verbonden T-Bout en draai je de cirkelvormige knop aan om op zijn plaats te vergrendelen. Draai de cirkelvormige knop los voor een 360-graden rotatie. De RAM® Track-Node™ is compatibel met alle versies van de RAM® Tough-Track™ en de meeste railsmontage-systemen van derden. Elke actiecamera met een twee-puntsaansluiting, waaronder GoPro, is compatibel met de universele actiecamera-adapter.
Productgewicht
0,55 kg (1,22 lbs)
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Plaatgrootte
4,70 cm (1.85")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")