SKU: RAP-411-18-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442007316
RAM® Tough-Pole™ 121,92cm (48") Camera Montage met Dubbele Stang & Dubbele Rails Basis
Copy SKU
SKU: RAP-411-18-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442007316
B MAAT
Maatgids
De RAM® Track-Node™ is een zeer verstelbare ratel-railsbasis die is ontworpen om zowel hengelhouders als de RAM® Tough-Pole™ actie camera houders te kunnen herbergen. Deze kit bevat de RAM® Track-Node™ basis, korte dubbele arm, twee 45,72cm (18") RAM® Tough-Pole™ verlengstukken en universele actie camera adapter. Om zijwaartse beweging op de rails mogelijk te maken, is een frictiering inbegrepen, zodat de RAM® Track-Node™ basis met weinig kracht kan worden gedraaid. Met een snelle draai aan de knop zwaait u de RAM® Tough-Pole™ eenvoudig in en uit uw vaartuig. Om te installeren, schuift u de RAM® Track-Node™ basis eenvoudig in uw rails montagesysteem dankzij de aangesloten T-Bout en draait u de ronde knop om deze vast te draaien. Draai de ronde knop los voor een rotatie van 360 graden. De RAM® Track-Node™ is compatibel met alle versies van de RAM® Tough-Track™ en de meeste rails montagesystemen van derden. Elke actie camera met een tweepuntige bevestiging – inclusief GoPro – is compatibel met de universele actie camera adapter.
Informatie
Hulpmiddelen
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Informatie
Productgewicht
1,09 kg (2.40 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(1) Wrijvingsbaanwasser(1) Pin-Lock Spoortrekwasher
Productafmetingen
Totale hoogte: 121,92cm (48")
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
8,89 cm (3.5")
Plaatgrootte
4,70 cm (1.85")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Gewicht Capaciteit
0,23 kg (.5 lb)
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zakje
Hulpmiddelen
INSTRUCTIES
DOCUMENTEN
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Pole™ 121,92cm (48") Camera Montage met Dubbele Stang & Dubbele Rails Basis | SKU: RAP-411-18-18-A-GOP1