SKU: RAP-411-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442007309
RAM® Tough-Pole™ 24" Camera Mount met enkele buis en dual track basis
Copy SKU
SKU: RAP-411-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442007309
B MAAT
Maatgids
De RAM® Track-Node™ is een ratel- verstelbare railsbasis, ontworpen om zowel hengelhouders als de RAM® Tough-Pole™ actiecamera-bevestiging te accommoderen. Deze kit bevat de RAM® Track-Node™ basis, korte dubbele arm, 45,72 (18") RAM® Tough-Pole™ en universele actiecamera-adapter. Om zij-naar-zijbeweging op de rails mogelijk te maken, is er een wrijvingsring inbegrepen zodat de RAM® Track-Node™ basis met weinig kracht kan worden geroteerd. Met een snelle draai aan de knop kunt u gemakkelijk de RAM® Tough-Pole™ in en uit uw vaartuig zwaaien. Om te installeren, schuif je gewoon de RAM® Track-Node™ basis in je railmontage-systeem dankzij de verbonden T-Bout en draai je de cirkelvormige knop aan om op zijn plaats te vergrendelen. Draai de cirkelvormige knop los voor een 360-graden rotatie. De RAM® Track-Node™ is compatibel met alle versies van de RAM® Tough-Track™ en de meeste railsmontage-systemen van derden. Elke actiecamera met een twee-puntsaansluiting, waaronder GoPro, is compatibel met de universele actiecamera-adapter.
Productgewicht
0,73 kg (1,62 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(1) Wrijvingsbaanwasser(1) Pin-Lock Spoortrekwasher
Productafmetingen
Totale hoogte: 60,96cm (24")
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
8,89 cm (3.5")
Plaatgrootte
4,70 cm (1.85")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Gewicht Capaciteit
0,23 kg (.5 lb)
Materialen
Hoogwaardige composiet
Verpakkingstype
Plastic zakje
Hulpmiddelen
INSTRUCTIES
DOCUMENTEN
Compatibele apparaten
Offerte Opvragen
Benieuwd naar onze oplossingen? Vraag een offerte aan
Bent u een consument? Onze partners helpen u graag verder, vindt uw RAM Mounts winkel hier
Bedrijfsnaam *
Naam en Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer *
Aantal
Product
RAM® Tough-Pole™ 24" Camera Mount met enkele buis en dual track basis | SKU: RAP-411-18-A-GOP1