SKU: RAP-422-18-A-GOP1
UPC Copied
UPC: 793442953538
RAM® Tough-Pole™ 60,96 cm (24") Actiecamera-bevestiging met enkele paal en railsbasis
Copy SKU
SKU: RAP-422-18-A-GOP1
Copy UPC
| UPC: 793442953538
B MAAT
Maatgids
Schiet de perfecte opname met je actiecamera als je op het water bent met deze verstelbare Railsmontage-set. De meegeleverde 45,72 cm (18”) uitbreidingsstang (totale lengte 60,96 cm/24") maakt het een ideale oplossing voor de voorkant van je kajak, terwijl de ratel-bevestiging je actiecamera verschillende instelhoeken biedt. Zonder knoppen aan te passen, stelt de 360 graden draaifunctie je in staat om snel camera-hoeken te veranderen terwijl je je vangst van de dag binnenhaalt. Elke actiecamera met een twee-puntsbevestiging - waaronder GoPro - werkt met de RAM Action Camera Adapter, en de Railsbasis is compatibel met de RAM Tough-Track™.
Productgewicht
0,65 kg (1,43 lbs)
Hardware Inbegrepen
Montagehardware(2) 0,64 cm (0.25") -50,80 cm (20") X 2,22 cm (0.875") T-bouten(2) 0,64 cm (0.25") -20 Knoppen
Productafmetingen
Totale hoogte: 60,96cm (24")Buisdiameter: 2,79 cm (1.1") OD
T Bout Afmetingen
121,92cm x 2,41cm (0.48" x 0.95")
Lengte Van Arm Naar Arm
Korte arm: 4,45cm (1.75")
Gatenpatroon
8,89 cm (3.5")
Kogelmaat
B Maat 2,54 cm (1")
Product
RAM® Tough-Pole™ 60,96 cm (24") Actiecamera-bevestiging met enkele paal en railsbasis | SKU: RAP-422-18-A-GOP1